Історична довідка:

Створене на підставі наказу Нарком-харчопрому СРСР № 3014 від 01.12.1945 року з метою організаційно-господарського забезпечення науково-дослідними установами Академії умов для проведення досліджень, випро-бувань і доопрацювання наукових розробок, їх апробації, проведення виробничої перевірки і впровадження їх у виробництво та іншої господарської діяльності. Господарство є державним підприємством, що діє на основі державної власності, як самостійний суб'єкт господарювання.

В нинішніх умовах змінилися вимоги до праці робітників та їх керівників. Господарство стало більш технічно забезпечене, зміцніла матеріально-технічна база, займає одне з перших місць в районі по вирощуванні с/г культур.

Господарство не залишало поза увагою проблем села. По мірі можливості виділяються допомоги лікарням, школам, дитячому будинку,селищній та сільським радам. Приймає активну участь в організації та проведенні свят та інших міроприємств на районних та обласних рівнях. 

Трудовий колектив неодноразово нагороджено високими відзнаками. Так в 1973 році Виконком Київської обласної та Київської міської Рад депутатів трудящих і президія обласних ради професійних спілок прийняли постанову про занесення до Книги трудової слави колектив господарства,як переможця соці-алістичного змагання, вручено Червоний прапор Міністерства сільського господарства СРСР , в 2005 році наказом Інституту цукрових буряків нагороджено грамотою за досягнення високих показників з виробництва сільськогосподарської продукції, успішне виконання планових завдань, зміцнення економічної бази господарства.

ДП «ДГ «Саливонківське» ІБКіЦБ НААН», 08662, Київська область, Васильківський район, смт. Гребінки, вул. Білоцерківська 24, тел/факс (045)717-79-21
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати